Akce
Kategorie: GARÁŽOVÁ VRATA

SEKČNÍ

Sekční vrata - garážová

DESIGN LAMELA

Garážová vrata s designem lamela jsou představitelem klasického designu s tradičním původním typem vrat. Díky jasným liniím a přesným rozestupům lamel se hodí ke každému typu domu a zdiva. Lamelová vrata jsou standardně dodávána v bílé barvě. Na úřání zákazníka je možnou použít jakoukoli barvu dle vzorníku RAL nebo imitaci dřeva v provedení zlatý dub, tmavý dub a mahagon, jejichž povrchová úprava je zvýrazněna strukturou dřeva woodgrain. Použití hladké lamely umožňuje aplikace technologie kašírování panelu, což rozšiřuje nabídku imitací dřeva i barevných odstínů.

 

DESIGN KAZETA

Kazetová vrata jsou mnoho let v oblibě pro svůj charakteristický vzhled, který doplňuje architekturu Vašeho domu. Představují klasický design a jsou nejvhodnějším typem pro použití dekorativního prosklení. Jsou dodávána vždy se strukturou dřeva woodgrain a to jak standardně v bílé barvě, tak při volbě dle palety RAL i imitací dřeva v provedení zlatý dub, tmavý dub a mahagon.

 

DESIGN DRÁŽKA

Vrata se středovou drážkou jsou stále vyhledávanějším představitelem moderního designu garážových vrat. Jejich předností je praktičnost a jednoduchost. Středová drážka vytváří opticky jasné a pravidelné linie a tím doplňuje moderní design Vašeho domu. Na panel se středovou drážkou, který je buď hladký nebo se strukturou woodgrain, lze aplikovat širokou škálu barev dle vzorníku RAL. Pouze při výběru jedné ze standardních imitací dřeva nebo rozšířené nabídky technologií kašírování je panel vždy hladký.

 

DESIGN HLADKÝ

Toto provedení vrat si svým moderním a luxusním vzhledem získává stále více příznivců. Vrata vyrobená z panelů bez prolisů doplňují architekturu stavy. Výhodou je jednoduchost, praktičnost a snadná údržba. Hladký design umožňuje aplikaci široké škály barev vzorníku RAL rozšířené dalšími imitacemi při využití technologie kašírování. Tato varianta je ideální pro využití nerezových dekorů a nejrůznějších tvarů designových okýnek.

 

V-PROFIL DESIGN

V-profil je novým typem panelu, který na první pohled zaujme svým neotřelým designem. Jemné prolisy o šíři 8 mm nebo 16 mm vytváří elegantní perspektivu, která se harmonicky snoubí s moderní architekturou domu. Povrch panelu je vždy hladký. Je standardně dodáván stříbrný a umožňuje aplikaci široké škály barev dle vzorníku RAL.