Akce
Kategorie: PRŮMYSLOVÁ VRATA

SEKČNÍ

Sekční vrata - průmyslová

OCELOVÁ VRATA BASE+

Průmyslová vrata base+ jsou určena především pro průmyslové a skladovací objekty. Nabízejí široké možnosti prosvětlení vnitřního prostoru, instalace integrovaného nebo vedlejšího vstupu a dalších doplňků. Přesto se vyznačují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Jejich konstrukce vychází z požadavku na co nejvyšší pevnost, odolnost, snadnou a bezpečnou manipulaci. Provedení plných sekcí je standardně v oblíbeném designu lamely v bílé barvě. Na přání je samozřejmě možné vyrobit tato vrata v jakékoli barvě dle široké palety RAL.

 

HLINÍKOVÁ VRATA ALU+

Hliníková vrata alu+ nabízejí velkorysé řešení při stavbě či adaptaci průmyslových objektů s požadavkem ne výrazné prosklení interiéru. Jsme schopni vyrobit vrata buď se všemi sekcemi prosklenými nebo se spodní sekcí plnou, což je obzvláště vhodná varianta například do myček a autoservisů. Při využití kvalitních materiálů se lehkost a elegance snoubí s pevností a stabilitou. Bezpečnost na základě vizuálního kontaktu, maximální prosvětlení a odolnost vůči korozi jsou samozřejmostí u toho typu vrat. Hliníková vrata lze lakovat dle široké palety RAL. Samozřejmě není problém zakomponovat vstupní dveře.

 

HLINÍKOVÁ VRATA ALM+

Hliníková průmyslová vrata s maximálním prosklením umožňují již zvenku ukázat to, co stojí za vidění uvnitř, popřípadě přizpůsobit vzhled vrat vnějšímu plášti budovy takovým způsobem, že téměř nelze poznat, že jde o vrata. Tato varianta se výborně hodí např. do autosalonů. Vrata alm+ jsou standardně dodávána s akrylovým prosklením o síle 6 mm osazeném v eloxovaném hliníkovém rámu. Na přání je možno mít prosklení v mléčné barvě nebo vyrobit vrata v jakékoli barvě dle vzorníku RAL. Vrata s maximálním prosklením do 3000 mm šířky z bezpečnostních důvodů uprostřed rozdělena jednou svislou příčkou.